GENERALNY WYKONAWCA

Budowa domów Rzeszów Większość z nas uważa, że budowa domu systemem gospodarczym jest tańsza niż wybór generalnego wykonawcy. Taka opinia funkcjonuje ponieważ zwykle inwestor nie jest w stanie uwzględnić wszystkich kosztów, jak czas poświęcony na poszukiwanie i wybór wykonawców czy materiałów, negocjacje cenowe, zorganizowanie wody i energii elektrycznej do celów budowlanych czy wywóz śmieci i posprzątanie miejsca budowy. Jeżeli uwzględni się te wszystkie czynniki to różnica w cenie wcale nie jest tak oczywista.

Jesteśmy generalnym wykonawcą domów jednorodzinnych, co oznacza kompleksowość oferowanych przez nas usług. Oferujemy pełne doradztwo począwszy od etapu doboru projektu, po wszelkie formalności prowadzące do otrzymania pozwolenia na budowę.

Nasze doświadczenie pomoże Państwu uniknąć błędów i nie przemyślanych decyzji. Prowadzimy i nadzorujemy cały proces budowy oraz zamawiania materiałów. Po podpisaniu umowy i ustaleniu niezbędnych detali, nie ma konieczności dalszego angażowania się w proces budowy. My zajmujemy się wszystkim od wytyczenia geodezyjnego budynku po posprzątanie placu budowy. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ►