Deweloper Rzeszów - sprzedaż domów jednorodzinnych

PROCES ZAKUPU DOMU

Proces sprzedaży domów jest każdorazowo indywidualnie ustalany z każdym klientem i przebiega on w kilku etapach.

Etap I - umowa rezerwacyjna.
Pobierana jest zaliczka w wysokości 5 000 PLN. Umowa obowiązuje do momentu podpisania umowy deweloperskiej. Kaucja jest zaliczana na poczet pierwszej płatności za dom.

Etap II - umowa deweloperska
Najpierw ustalana jest indywidualnie z klientem szczegółowa treść umowy przedwstępnej, która podpisywana jest w formie aktu notarialnego. Po jej podpisaniu, wymagana jest wpłata zaliczki (30% wartości domu), a pozostałą wartość rozkładana jest na kilka etapów, które pokrywają się z kolejnymi etapami budowy.

Etap III - umowa ostateczna (przenosząca własność)
Ostatnia rata płatna jest bezpośrednio przed podpisaniem aktu notarialnego, po końcowym odbiorze przez klienta całej inwestycji. Akt ten jest jednocześnie ostatecznym przekazaniem prawa własności

Jak wygląda proces budowy domu?

Zaczynamy od wyboru lokalizacji. Szukamy zacisznych miejsc, dających możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku. Równocześnie, zwracamy dużą uwagę na dobrą komunikację z centrum miasta. Chcemy aby Nasi Klienci, nie mieli kłopotów z dojazdem, nie tracili czasu stojąc w korkach. Dobra lokalizacja to podstawa naszych inwestycji. Oczywiście, zajmujemy się także budową domów na działkach wybranych przez Naszych Klientów.


Wybieramy projekt domu. Temu niezwykle istotnemu etapowi inwestycji, poświęcamy dużo czasu. Nasi specjaliści dogłębnie analizują wszystkie możliwości, głównie pod kątem funkcjonalności i użyteczności. Chcemy, abyś czuł się w swoim domu naprawdę dobrze. Ważnym elementem, jest również wygląd zewnętrznej fasady budynku. Zrobimy wszystko, aby Twój dom, pozytywnie się wyróżniał, był naprawdę ładny. Budujemy także według gotowych projektów Naszych Klientów lub tworzymy projekt od podstaw wspólnie z Klientem.


Przygotowanie dokumentacji, budowa domu. Nasze wyspecjalizowane ekipy budowlane przystępują do prac. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych fachowców z dużym doświadczeniem. Stale kontrolujemy każdy etap, dzięki czemu budynki cechują się wyjątkową solidnością i dokładnością wykonania. Jeżeli masz już wybraną działkę, załatwione wszelkie formalności, zajmiemy się samą budową.


Zakończenie inwestycji. Standardowo oddajemy domy w stanie deweloperskim, które obejmują całkowite wykończenie domu z zewnątrz i częściowo wewnątrz (uwzględniające wszystkie podłączenia, instalacje itd.). Za dodatkową opłatą, istnieje także możliwość wykończenia domu pod klucz – czyli gotowego do zamieszkania. Nasza ekipa wykończeniowa maluje ściany, układa płytki, instaluje armaturę i wykonuje wszystkie prace uzgodnione z Klientem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze.